Akalia Suite

103 last minute termínů
od 6 990 Kč

Akalia Suite

All inclusive

Letecky

Aslan City

440 last minute termínů
od 6 990 Kč

Aslan City

All inclusive

Letecky

Kriss

213 last minute termínů
od 7 990 Kč

Kriss

All inclusive

Letecky

Acar

427 last minute termínů
od 7 990 Kč

Acar

Ultra all inclusive

Letecky

Melissa Kleopatra Beach

1051 last minute termínů
od 8 290 Kč

Melissa Kleopatra Beach

All inclusive

Letecky

Oba Time Hotel

1048 last minute termínů
od 8 690 Kč

Oba Time Hotel

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka s all inclusive Turecko - all inclusive, Egejská Riviéra - all inclusive, Turecká Riviéra - all inclusive, Side - all inclusive

Letoviska ve středisku Side s all inclusive Colakli - all inclusive, Kizilagac - all inclusive, Kizilot - all inclusive, Kumkoy - all inclusive, Sorgun - all inclusive, Titreyengol - all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Turecko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Půvabné městečko Kumkoy, v turečtině znamená „Písečná vesnice“, leží na nejsevernějším předměstí Istanbulu na pobřeží Černého moře.Na písečných plážích najdete širokou škálu vodních sportů. Milovníci turistiky si rovněž přijdou na své, neboť v okolí Kumkoy se rozkládají velmi krásné přírodní scenérie a spousta jiných zajímavých míst.

Kumkoy - dovolená

Kumkoy Vám nabídne širokou škálu vodních sportů (kitesurfing, windsurfing, vodní lyžování, rybaření), zářivě zlatý písek, spoustu romantických jeskyní, stylové plážové bary a dokonce živé koncerty. Za koupáním lze také vyrazit do blízkých letovisek Uskumruköy a Kisikkaya, za historií zase do nedalekého Side.

Kumkoy - dovolená s dětmi

Děti zde najdou dětské bazény, bazény se skluzavkou, tureckou kouzelnickou show a možnosti různého sportování.Milovníci turistiky si rovněž přijdou na své. Prohlédnout si můžete například hrad ze 14. století, na jehož pozemku stojí 26 metrů vysoký monumentální platan, dále les zvaný Belgrad, blízká města Sariyer, Taksim nebo Galata Bridge a samozřejmě také Istanbul, jehož nádhera Vás uchvátí.

Kumkoy - ubytování a strava

Kumkoy patří do oblasti Side, která je velmi oblíbená, s dobře vybavenými hotely a ochotným personálem. Turecká kuchyně je chutná, čerstvá a rozmanitá. Patří k ní čerstvé ryby, zelenina, jehněčí či kuřecí maso a smetanový jogurt. Každopádně vyzkoušejte sladké turecké deserty, tureckou kávu a po večeři skleničku zdejší raki, nebo vynikající víno. Samozřejmě jsou k dispozici nealko nápoje.

Kumkoy - zájezdy se slevou

Chcete strávit svoji dovolenou v Kumkoy? Přijďte, zajistíme ji pro Vás velmi ochotně. Zárověň pro Vás vybereme slevu, která se nabízí.

Turecko - All Inclusive - Kumkoy
Turecko - All Inclusive - Kumkoy
Turecko - All Inclusive - Kumkoy
Turecko - All Inclusive - Kumkoy
Naši partneři

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2024, Na pláži

Turecko all inclusive, Turecko last minute, Super last minute dovolená